11.09.2019

Депозитний калькулятор 2019 – 18 банків – розрахунок суми процентів після сплати податків

 

Переглянути детальні умови депозитів по кожному банку.

 

Показує один найбільш вигідний депозит за введеними критеріями по кожному банку.

Автоматично враховуються:

  1. Надбавки за велику суму коштів та оформлення депозиту через інтернет (якщо банк їх надає).
  2. Мінімальна та максимальна суми.
  3. Капіталізація відсотків (якщо передбачена).
  4. Комісії за щомісячне обслуговування рахунку та за видачу коштів по закінченні депозиту.

Додатково можна відмітити, що вкладник є пенсіонером або учасником програми лояльності.

Детальний опис калькулятора та визначення термінів знаходяться внизу сторінки.

Калькулятор може завантажуватись до 30 секунд при повільному з’єднанні. Він повинен з’явитись на самому початку сторінки. Якщо цього не відбулось, будь ласка, натисніть “перезавантажити сторінку” або F5. Коли не допомагає – інструкція.

 

Примітки:

* Сайт – для отримання даного рівня доходу заявку на депозит, можливо, потрібно буде відправити через сайт банку.
Онлайн – для отримання даного рівня доходу депозит, можливо, потрібно буде замовити через онлайн-банкінг.
Різниця полягає в тому, що для доступу в онлайн-банкінг (якщо Ви не є клієнтом) потрібно спочатку звернутись до банку, а потім зареєструватись у програмі. Заявка через сайт оформлюється набагато простіше.

*** Наведена сума відсотків за вкладом Драйвовий рік актуальна за умови поповнення на 1000 грн, 100 дол. США або євро щомісяця. Якщо вклад не поповнювати щомісяця, то отриману у калькуляторі суму процентів потрібно помножити на 0.966 для гривень, 0.9 для доларів США та євро.

Перелік найбільш надійних банків, депозити яких включено у калькулятор:

Рівень надійності

Назви банків

Найвищий

Укрсиббанк

Credit Agricole

Кредобанк

Високий

Правекс-банк

Райффайзен банк Аваль
Державні банки

Ощадбанк

Укрексімбанк

Укргазбанк

Приватбанк

Достатній

ПроКредит банк

ОТП банк

Інші банки, включені у калькулятор: ПУМБ, Універсал банк, Монобанк, Ідея банк, Альфа-банк.

Якщо після розрахунку Ви не побачили пропозицію одного з цих банків у списки результатів, це може бути через одну з наступних причин:

  1. Сума вкладу, яку Ви вказали є нижчою за мінімальну для відповідної валюти, строку та виду депозиту.
  2. Банк взагалі не залучає вклади на даних умовах (строк, валюта, можливість поповнення).

Також можливий результат 0.00 грн., якщо відсоткова ставка та сума є низькими. Результат нижче нуля означає, що комісії банку перевищують відсотки по депозиту на даний строк.

Сума відсотків є орієнтовною. Водночас, вона чітко демонструє співвідношення у рівні доходу між різними банками.

Дохідність депозитів найбільш надійних банків України, станом на 16.07.2019 року.
Для наступних сум: 100 000 грн., 5 000 дол. США, 5 000 євро.

Депозитный калькулятор 2019

Дохід вказаний до оподаткування та з урахуванням капіталізації та надбавок за відкриття депозиту через інтернет, проте без інших надбавок.

Параметри калькулятора відсотків онлайн та визначення термінів:

Валюта – дозволяє вибір однієї з 4 можливих валют: гривня, долари США, євро та швейцарський франк. При цьому вибір швейцарського франка обмежує в наступному вибір виду депозиту та строків залучення, оскільки пропозиції по даній валюті на банківському ринку України вкрай обмежені.

Сума – повинна бути більше нуля та менш як 50 мільйонів. При цьому слід враховувати, що для великих сум депозитів банки можуть запропонувати індивідуальні проценті ставки. Також деякі банки можуть взагалі відмовитись приймати дуже великі суми на депозит.

Види депозитів:

Прибутковий – у результатах буде відображатись депозит, що приносить найвищий дохід відповідно до заданих Вами критеріїв. При цьому можуть бути встановлені серйозні обмеження на поповнення та дострокове зняття коштів. Водночас, якщо депозити без обмежень на поповнення та/або зняття є більш дохідними – саме вони і з`являться у результатах;

Накопичувальний – обравши цей варіант, Ви отримаєте перелік депозитів з найвищою дохідністю та правом поповнення протягом строку дії вкладу. Водночас, банк може встановлювати обмеження на суму поповнення та період часу протягом якого дозволяється вносити додаткові кошти на депозит. Рекомендуємо детально ознайомитись з умовами залучення вкладів обраного банку;

Вільний – відображає депозити, які дозволяється поповнювати та з яких дозволено знімати кошти протягом строку залучення. При цьому більшість з цих депозитів є взагалі безстроковими. Слід враховувати, що банки можуть обмежувати суму поповнення та зняття коштів, у т.ч. шляхом встановлення мінімальної незнижувальної суми. Також, в поодиноких випадках, частина відсотків може бути втрачена при знятті коштів, або взагалі може існувати комісія за зняття чи за обслуговування вкладу, яка робить тримання певних сум на певні строки невигідним для вкладника. Усі ці моменти Ви можете переглянути в умовах залучення депозитів.

Строк – термін, на який Ви готові вкласти кошти. При цьому банки можуть по-різному розуміти ці строки, наприклад, депозит на 6 місяців може бути залученим по факту від 180 до 184 днів. Для зручності порівняння ми встановили наступні строки: місяць – 30 днів, 3 місяці – 91 день, 6 місяців – 182 дні, 12 місяців – 365 днів. Можливий вибір строку залежить від вибору виду депозиту.

Підвищення процентної ставки:

Вкладник є пенсіонером – обравши дану опцію, Ви побачите найбільш вигідні пропозиції для пенсіонерів, що включають підвищені відсоткові ставки та депозити зі спеціальними умовами. При цьому вкладник для відкриття депозиту повинен подати до банку оригінал пенсійного посвідчення разом з іншими документами;

Спеціальні умови для клієнтів – відображає перелік банків, що мають різноманітні програми лояльності. Оберіть ті умови, які Ви виконуєте (іноді можливо обрати декілька умов для одного банку). Якщо обрана Вами програма лояльності підвищує дохід за депозитом при вказаних параметрах – це підвищення буде враховано у результатах. Зверніть увагу, що деякі банки підвищують процентну ставку лише для пенсіонерів, що отримують пенсію на картку цього банку.

Примітка: якщо банк встановлює надбавку за оформлення депозиту через інтернет або через онлайн-банкінг, ми враховуємо її автоматично і, відповідно, не вказуємо інші надбавки, які дають меншу або рівну дохідність. Наприклад, надбавка за оформлення через інтернет +0,5%, надбавка за пролонгацію діючого вкладу +0,5%, надбавка для власників пакетів послуг +0,75%. В цьому випадку, ми автоматично враховуємо +0,5% за оформлення через інтернет, не відображаємо взагалі можливість обрати надбавку за переоформлення діючого вкладу (оскільки вона не перевищує надбавку за оформлення через інтернет) і додаємо +0,25% (0,75% мінус 0,5%), якщо Ви вказали що є власником відповідного пакету послуг.

Результат – здійснює розрахунок доходу за депозитами відповідно до вказаних Вами параметрів. При цьому тривалість розрахунку залежить від потужності Вашого комп’ютера або іншого пристрою. Якщо обсяг оперативної пам’яті є меншим ніж 1 гігабайт – обчислення може тривати до однієї хвилини та періодично з’являтиметься повідомлення “Сторінка не відповідає”. Якщо обсяг оперативної пам’яті становить 2 гігабайти та більше – розрахунок триватиме до 10 секунд.

Сума відсотків – показує суму коштів у валюті депозиту, яку Ви отримаєте після сплати всіх податків та комісій банку (якщо їх неможливо уникнути). При цьому, якщо Ви обрали вид депозиту “Вільний” – відображатиметься сума відсотків за 1 місяць.

Депозити найбільш надійних банків, які враховані у калькуляторі (натиснувши на назву банку, Ви побачите умови залучення ним вкладів від фізичних осіб):

Назва банкуНазва депозиту
Credit Agricole1. Строковий.
2. Накопичувальний.
3. Ощадний.
Укрсоцбанк1. Строковий.
2. Ощадний+.
Кредобанк1. Стандарт плюс.
2. Вигідний місяць / Робочий тиждень.
3. Зростання.
4. Кишеня.
5. Під ялинку.
ОТП банк1. Строковий депозит з виплатою відсотків після закінчення дії договору.
2. Строковий депозит з капіталізацією відсотків.
3. Доступні гроші.
4. Зручні гроші+.
Ощадбанк1. Мій депозит.
2. Мій прогресивний депозит.
3. Мій пенсійний депозит.
Правекс-банк1. Класика.
2. Нонстоп.
3. Капітал.
4. Рекорд.
ПроКредит банк1. Строковий.
2. Ощадний.
Райффайзен банк Аваль1. Класичний.
2. Ощадний.
3. Універсальний.
Укргазбанк1. Строковий з продовженням.
2. Прибуткова 7-ка.
3. Драйвовий рік
4. PRO запас.
Укрексімбанк1. Класичний строковий.
2. Накопичувальний строковий.
3. Оптимальний / 7 днів.
4. Ощадний.
Укрсиббанк1. Гарантований капітал.
2. Щасливий вік.
3. Персональний план збагачення.
4. Євросейф.

Інші вклади цих банків мають меншу дохідність при параметрах, заданих у даному калькуляторі. Перелік неврахованих депозитів Ви знайдете внизу сторінки умов по кожному банку.

Огляд
Назва
Калькулятор процентів за депозитами у гривнях, доларах США, євро та швейцарських франках
Автор