Депозитний калькулятор 2024: 20 кращих банків

Переглянути детальні умови депозитів по кожному банку.

Автоматично враховуються:

  1. Надбавки за велику суму коштів та оформлення депозиту через інтернет (якщо банк їх надає).
  2. Мінімальна та максимальна суми.
  3. Капіталізація відсотків (якщо передбачена).
  4. Комісії за щомісячне обслуговування рахунку та за видачу коштів після закінчення депозиту.

Калькулятор може завантажуватись до 30 секунд при повільному з’єднанні. Він повинен з’явитись на самому початку сторінки. Якщо цього не відбулось, будь ласка, натисніть “перезавантажити сторінку” або F5. Коли не допомагає – інструкція.

Перелік банків, депозити яких включено у калькулятор: Укрсиббанк, Credit Agricole, Kredobank, Правекс банк, Райффайзен банк Аваль, Ощадбанк, Укрексімбанк, Укргазбанк, ПриватБанк, ПроКредит банк, OTP Bank, ПУМБ, monobank, Ідея банк, sense bank.

Якщо після розрахунку Ви не побачили пропозицію одного з цих банків у списку результатів, це може бути через одну з наступних причин:

  1. Сума вкладу, яку Ви вказали є нижчою за мінімальну для відповідної валюти, строку та виду депозиту.
  2. Банк взагалі не залучає вклади на цих умовах (строк, валюта, можливість поповнення).
  3. Сума отриманих відсотків буде меншою ніж комісія за зняття коштів або обслуговування рахунку.

Також можливий результат 0.00 грн, якщо відсоткова ставка та сума є низькими.

Сума відсотків є орієнтовною. Водночас вона чітко демонструє співвідношення у рівні доходу між різними банками.

Процентна ставка вказана до оподаткування та з урахуванням капіталізації, надбавки за відкриття депозиту через інтернет, комісій банку та параметрів, обраних користувачем.

Сума отриманих відсотків у гривнях, доларах або євро вказана після оподаткування.

Параметри калькулятора та визначення термінів:

Валюта – дозволяє вибір однієї з трьох можливих валют: гривня, долари США і євро.

Сума – повинна бути більше нуля та менше ніж 50 мільйонів. Водночас слід враховувати, що для великих сум депозитів банки можуть запропонувати індивідуальні проценті ставки. Також деякі банки можуть взагалі відмовитись приймати дуже великі суми на депозит.

Строк – термін, на який Ви готові вкласти кошти. Водночас банки можуть по-різному розуміти ці строки, наприклад, депозит на 6 місяців може бути залученим фактично від 180 до 184 днів.

Підвищення процентної ставки:

Пенсіонер – обравши дану опцію, окрім звичайних депозитів, ви побачите найбільш вигідні пропозиції для пенсіонерів, що включають підвищені відсоткові ставки та депозити зі спеціальними умовами. Водночас вкладник для відкриття депозиту повинен подати до банку оригінал пенсійного посвідчення разом з іншими документами.

Військовий – аналогічно пенсіонерам, але для військовослужбовців ЗСУ, ТРО, інших збройних формувань та, у деяких банках, членів їхніх родин.

Поповнення – показати тільки вклади з правом поповнення.

% щомісяця – тільки депозити з щомісячною виплатою процентів.

Дострокове зняття – депозити з правом достроково отримати кошти: за зниженою % ставкою або звичайною. Якщо обрати, відкриває опцію Зняття без втрати %.

Зняття без втрати % – депозити з правом вільно знімати кошти у будь-який момент без втрати нарахованих процентів.

Показати програми лояльності – показує перелік банків, що мають різноманітні програми лояльності. Оберіть ті умови, які Ви виконуєте (іноді можливо обрати декілька умов для одного банку). Якщо обрана Вами програма лояльності підвищує дохід за депозитом при вказаних параметрах – це підвищення буде враховано у результатах. Зверніть увагу, що деякі банки підвищують процентну ставку лише для пенсіонерів, що отримують пенсію на картку цього банку.

Примітка: якщо банк встановлює надбавку за оформлення депозиту через інтернет або через онлайн-банкінг, ми враховуємо її автоматично і відповідно не вказуємо інші надбавки, які дають меншу або рівну дохідність. Наприклад, надбавка за оформлення через інтернет +0.5%, надбавка за пролонгацію нинішнього вкладу +0.5%, надбавка для власників пакетів послуг +0.75%. У цьому разі ми автоматично враховуємо +0.5% за оформлення через інтернет, не показуємо взагалі можливість обрати надбавку за переоформлення активного вкладу (оскільки вона не перевищує надбавку за оформлення через інтернет) та додаємо +0.25% (0.75% мінус 0.5%), якщо Ви вказали що є власником відповідного пакету послуг.

Сума відсотків – показує суму коштів у валюті депозиту, яку Ви отримаєте після сплати всіх податків і комісій банку (якщо їх неможливо уникнути). Водночас якщо Ви обрали вид депозиту “Вільний” – буде показана сума відсотків за 1 місяць.

Огляд
Назва
Калькулятор процентів за депозитами у гривнях, доларах США та євро
Автор
Догори