06.01.2020

Кредит онлайн – як отримати, кому не підходить, підводні камені та інше

Які кредити можна взяти онлайн?
Коли краще оформити кредитну карту, кредит готівкою або моментальну позику?
Які основні помилки при отриманні онлайн кредитів?

Відповіді на ці та багато інших запитань Ви знайдете на даній сторінці.

 

Розділи:

Кредитні картки;
Кредити готівкою;
Моментальні позики;

 

Заявка на кредит онлайн

Заповніть заявку, оберіть від 1 до 7 банків та отримайте рішення протягом робочого дня.

3 простих кроки:

  1. Надайте основні дані про себе – програма автоматично запропонує ті банки, які реально можуть надати Вам кредит.
  2. Виберіть банки – ми відправимо заявку тільки у ті установи, у які Ви дозволите це зробити.
  3. Надайте контактну інформацію – щоб банки могли оцінити заявку та зателефонувати.

Банки: Альфа-банк, Ідея банк, Кредит Дніпро, Кредобанк, ОТП банк, ПриватБанк, ПУМБ.

Онлайн заявка на кредит - 10 банків

Крок 1 із 3 – вкажіть загальні дані

Заявка є безкоштовною.
Продовжіть заповнення заявки:

на початок сторінки

 

У яких випадках доцільно взяти кредит

1. Якщо стоїть питання про здоров’я або свободу: оплата лікування, внесення застави, оплата послуг адвоката.
При цьому багато банків, на жаль, відмовляють клієнтам у даних випадках. Їхня логіка досить проста – якщо ситуація ускладниться, позичальник вірогідніше сплатить за лікування своїх близьких ніж погасить кредит.

2. Для заробітку більших грошей: отримання освіти, купівлі техніки або авто, які потрібні для роботи.
При оплаті за навчання у кредит потрібно чітко розуміти перспективи майбутнього працевлаштування і свої можливості виконувати відповідну роботу.
Наприклад, зараз є популярними різноманітні ІТ курси. У плані працевлаштування тут усе чудово майже для всіх спеціальностей. Але можливість виконувати цю роботу якісно і заробляти обіцяні тисячі доларів на місяць є не у всіх.
Найгірший варіант – заплатити за курси, а потім зрозуміти, що виявлення помилок у програмах протягом 8 годин на день Вам зовсім не цікаво.
Із купівлею техніки (наприклад, смартфону або професійного фотоапарату) та автомобіля ситуація є аналогічною. Якщо є попит на відповідні послуги або Вам запропонували високо оплачувану посаду, і до цієї роботи «лежить душа» – сміливо звертайтесь за кредитом.

3. Для фінансового резерву у випадку термінових витрат. Наприклад, очікуєте народження дитини або доходів може не бути деякий час (сезонна робота), а потрібно платити за оренду житла.
У цьому випадку краще взяти кредитну картку із пільговим періодом і без щомісячних комісій. Деталі – у розділі кредитна карта.
Особливо актуальне це питання для майбутніх мам. Поки Ви працюєте, банки з радістю готові запропонувати кредитну картку з непоганими умовами. Як тільки виходите у декретну відпустку – кількість банків суттєво зменшується, а умови стають гіршими.
Тому про цей момент потрібно подумати заздалегідь. Але водночас необхідно розуміти також за рахунок яких доходів буде погашатись заборгованість за кредитною карткою, якщо нею користуватись у декреті.

на початок сторінки

 

Коли позику краще не отримувати

1. Якщо не маєте можливості її вчасно погашати. Прострочка створить серйозні проблеми для отримання позик у майбутньому. Особливо буде неприємно, якщо через кілька років Ви почнете заробляти більше і зможете оплачувати навіть позику на купівлю житла. Проте банки будуть відмовляти через проблеми з кредитною історією.
Ви ж не хочете щоб кредит на 10 тис. грн став останнім, який Ви коли-небудь отримаєте у банку.

2. Якщо плануєте купити товари або послуги без яких можна обійтись.
Для прикладу розглянемо різницю між покупкою Iphone 7 у кредит і за свої заощадження.
У жовтні 2016 ця модель телефону тільки з’явилась в українських магазинах. Найдешевша версія коштувала 23 499 грн. Ви взяли її у кредит на 12 місяців «під 0% річних*» у магазині і протягом року платили по 1 958.25 грн на місяць.
У цей же час ваш колега по роботі відкладав 1 958.25 грн щомісяця на свій депозит і через рік теж вирішив купити новий Iphone 7. Він може це зробити у будь-якому магазині, а не тільки там де дають «кредит під 0% річних*». Ціна найдешевшого телефону сьомої моделі у жовтні 2017 року становила 16 692 грн.
У підсумку, ви вдвох протягом року відкладали однакову суму щомісяця. Проте у вашого колеги «на руках» окрім нового Iphone 7 залишились ще 8 367 грн (1 560 грн відсотків за депозитом плюс 6 807 грн різниця у ціні за рік). І це навіть при всіх коливаннях курсу долара – якщо заощаджувати щомісяця у валюті різниця може бути навіть більшою.
Відповідно за рік користування новим телефоном Ви переплатили більше 8 тис. грн.

* цікавим моментом «кредиту під 0 % річних» є те, що його надають лише великі магазини, у яких ціна є однаково високою. Проте навіть вони часто пропонують додаткові сертифікати або інші «плюшки» при купівлі техніки за власні кошти. Причина – у вартість кредиту закладається, як правило, 10 – 15 % від ціни телефону. Саме настільки дешевшою є техніка у менших крамницях.

При цьому відсотки за кредитами на техніку є доволі помірними – у середньому, 20 % – 35 % річних. Якщо ж користуватись кредитною карткою, то цей показник зростає до 45 % – 70 % річних, кредитом готівкою – 75 % – 130 % річних, а моментальним кредитом – 300 % – 730 % річних.
Тому переплачувати стільки доцільно лише при нагальній потребі або для заробітку ще більших грошей. А не для туристичної поїздки чи святкування весілля.

на початок сторінки

 

Який кредит обрати: картку, готівку чи моментальний

Загальна логіка доволі проста. Спочатку краще звернутись за кредитною карткою. Якщо запропонованого ліміту недостатньо – спробуйте кредит готівкою, адже він є дорожчим. І тільки у випадку крайньої необхідності подавайте заявку на моментальну позику – вони є неймовірно дорогими.
Розглянемо детальніше кожен із цих продуктів.

 

Кредитні картки

Переваги кредитних карток:
Низька переплата, іноді 0.1 % річних
Можливість у будь-який момент скористатись кредитним лімітом, потім його погасити і скористатись знову без повторних звернень до банку.
Автоматичний випуск для працівників більшості підприємств.

Недоліки кредитних карток:
Розмір позики обмежений, як правило, заробітною платою за три останніх місяці.
Умови обслуговування, у т.ч. процентна ставка та комісії, можуть змінитись у будь-який момент шляхом повідомлення клієнтів на сайті банку.

Доцільно отримувати клієнтам, які хочуть мати кредитний ліміт «про всяк випадок» або у яких час від часу виникає потреба у позиках на невелику суму. Кредитний ліміт дорівнює у більшості випадків трьом місячним заробітним платам. Працівникам багатьох підприємств кредитки випускають автоматично у рамках зарплатних проектів. У такому випадку, як правило, умови є більш вигідними ніж за кредитними картками для решти позичальників.

Також кредитки слід розглянути клієнтам, які не можуть надати довідку про доходи. Якщо бажаний ліміт становить до 3 тис. грн – їм доцільніше обрати ПриватБанк, якщо більше 3 тис. грн – Альфа-банк.

Кредитні картки – це найбільш вигідний кредит онлайн, оскільки дійсно передбачає можливість отримати позику під 0.1 % річних.

Але є ряд особливостей:

1. Кредит потрібно повністю погасити протягом пільгового періоду. В залежності від умов кожного банку, він може тривати від 15 до 90 днів.
Наприклад, Ви купили у магазині товар за рахунок кредитного ліміту в листопаді 2017 року із пільговим періодом «до 45 днів». Отже, кредит потрібно повністю погасити до 15.12.2017 року. При цьому немає жодної різниці – товар був придбаний 01.11.2017 чи 30.11.2017. Отже вигідніше робити відповідні покупки на початку місяця.

Якщо Ви взяли 10 тис. грн 01.11.2017 і повністю повернули 15.12.2017, сума відсотків до сплати становитиме менше 1 грн.
Якщо ж Ви повернули 9 900 грн 15.12.2017, а решту 100 грн – 16.12.2017, то на увесь строк буде нарахована повна процентна ставка. При 42 % річних потрібно буде сплатити 518 грн відсотків.
Саме тому банки і надають пільговий період – багато позичальників не встигають погасити увесь кредит за один – півтора місяці і платять повні відсотки.

Ми навели найбільш розповсюджений варіант. Інколи банки можуть рахувати дні не з першого числа місяця, а з десятого або будь-якого іншого. Також можливі варіанти коли спочатку дається пільговий період у 90 днів від дати оформлення картки, а потім – до 55 днів від дати кожної наступної покупки.

2. Пільговий період може не застосовуватись при деяких операціях. У більшості випадків при знятті грошей у банкоматі з першого дня нараховується повна процентна ставка, інколи вона є навіть більшою ніж за безготівковими розрахунками. Тому кредиткою краще платити у магазинах.

3. Деякі банки встановлюють щомісячну або щорічну комісію за обслуговування картки незалежно від користування лімітом. Також трапляється нарахування страховок на суму використаного ліміту. У такому випадку при повному погашенні у пільговий період відсотків платити не потрібно, але страховку – доведеться.

Для порівняння усіх платежів за кредитними картками можна скористатись нашим калькулятором.

 

У якому банку краще взяти кредитну картку?

Орієнтовний рівень переплати за кредитними картками банків, станом на 07.11.2017 р.

Кредит онлайн - огляд переплати по кредитним карткам

Параметри кредитування, за якими проводилась оцінка:

Сценарій12345
Сума, грн500010000200003000050000
Строк, місяців612182424

Як бачимо, у середньому, найнижчу переплату пропонують Креді Агріколь, Універсал банк, ПриватБанк і ОТП банк – 41.2 % – 52.5 % річних. Найбільшу переплату стягує банк Форвард – 73.3 % річних.

Серед цих банків ПриватБанк надає кредитку Універсальну взагалі без абонплати. Отримати цю картку можуть усі громадяни України у віці 18 років і більше. Водночас, кредитний ліміт за нею є, як правило, нижчим ніж надають інші банки.

Креді Агріколь має найменший загальний платіж. Проте мінімальні вимоги до позичальників у цьому банку є найбільш суворими.

Також слід відмітити Альфа-банк, який надає кредитки під помірні відсотки, а також безкоштовно може надіслати картку кур’єром по усій території України (окрім зони АТО, Криму та Севастополя). Банк відвідувати не потрібно взагалі. При цьому отримати карту Альфа-банку реально можна навіть без офіційного працевлаштування. За мінімальними вимогами Альфа поступається лише Привату, проте значно переважає його за розміром кредитного ліміту.

На які моменти потрібно звернути увагу отримуючи кредитну картку в банку:
• Порядок розрахунку пільгового періоду та перелік операцій на які він розповсюджується;
• Вартість обслуговування картки: процентна ставка, абонплата, комісія за зняття готівки, наявність страховок або інших обов’язкових комісій;
• Розмір мінімального щомісячного платежу при використанні кредитного ліміту.

Також обов’язково потрібно отримати розрахунок сукупної вартості кредиту.

Калькулятор кредитів готівкою та кредитних карток – порівняйте платежі 12 банків

Переглянути детальну інформацію про калькулятор.

 

на початок сторінки

 

Кредити готівкою

Переваги кредитів готівкою:
Можливість отримати досить значну суму позики – до 300 тис. грн без застави.
Вимоги до розміру заробітної плати є меншими ніж за кредитними картами.
Фіксований щомісячний платіж протягом усього терміну позики.
Умови кредитування не можуть бути змінені банком в односторонньому порядку шляхом повідомлення на сайті.

Недоліки кредитів готівкою:
Переплата є досить високою – 75 % – 130 % річних.
Для повторного отримання позики необхідно знову звертатись до банку та подавати повний пакет документів.

Кредит готівкою доцільно оформити клієнтам, які мають потребу у значній сумі позики (більше трьох місячних заробітних плат) без застави та поруки.

У більшості випадків вони надаються досить швидко. При наявності паспорту, коду та довідки про доходи гроші в кредит можна отримати навіть протягом однієї робочої години від моменту звернення до банку.

Кредити готівкою без довідки про доходи пропонують багато банків, проте майже у всіх випадках все одно потрібно бути офіційно працевлаштованим. Такі клієнти можуть отримати до 30 тис. грн.

Наймані працівники без офіційного оформлення можуть, як правило, претендувати на суму до 10 тис. грн. У цьому випадку банк вимагатиме номери телефонів колег по роботі, які зможуть підтвердити факт працевлаштування. Дані позики найбільше шансів отримати в Ідея банку.

Якщо Ви працюєте на себе без оформлення підприємництва, отримати готівку в кредит буде вкрай проблематично. Оскільки банк жодним чином не зможе підтвердити ваші постійні доходи. Таким клієнтам краще звернутись за кредитною карткою в Альфа-банк.

 

На що потрібно звернути увагу перед оформленням готівкового кредиту.

Головним «підводним каменем» є складність їхнього порівняння, оскільки банки запровадили чотири види платежів за даними позиками: відсоткова ставка, одноразова комісія, щомісячна комісія та страховка.

Аналіз умов кредитів готівкою в листопаді 2017 року показав, що найдешевшою була позика під 70 % річних плюс 100 грн за відкриття рахунку.

Найдорожчий кредит можна оформити, не дивуйтеся, під 0.01 % річних. Комісія за видачу теж відсутня. Проте банк запровадив щомісячну комісію у розмірі 3.33 % на місяць і страховку в розмірі 3 000 грн.
І тут потрібно бути дуже обережними, оскільки 3.33 % стягуються від початкової суми позики. Наприклад, Ви взяли 20 000 грн на два роки. При цьому початкова сума кредиту становитиме 20 000 грн плюс 3 000 грн страховки = 23 000 грн. Щомісяця потрібно платити тіло кредиту (23 000 грн / 24 місяці) і комісію (3.33 % * 23 000 грн) – загалом 1 724 грн на місяць. При цьому в останньому місяці залишок заборгованості становитиме лише 958 грн, проте 3.33 % усе одно потрібно буде сплатити від початкової суми 23 000 грн – 766 грн.
У підсумку реальна ставка за цією позикою дорівнює 94.0 % річних.

Проте щомісячна комісія не є головною проблемою. Її не потрібно платити після дострокового погашення кредиту.

Найбільше потрібно остерігатися високого страхового платежу. Оскільки він одразу додається до суми позики. І відповідно потрібно буде сплатити відсотки та комісії на більшу суму. При цьому дострокове погашення тут не допоможе, оскільки страховка, повторюємо, уже включена до тіла кредиту.

У якості прикладу візьмемо кредити готівкою Платинум банку (наразі він уже ліквідується) – умови станом на липень 2016 року. Якщо Ви взяли 20 000 грн на три роки, то сума страхового платежу становила 49.6 % від суми кредиту = 9 920 грн. Також клієнтам пропонувався повний набір: процентна ставка 12 % річних, щомісячна комісія 2.35 %, комісія за видачу кредиту 4 % від суми.
Отже навіть при достроковому погашенні на наступний день Вам потрібно було б заплатити банку 20 000 грн кредиту, 9 920 грн страховки, 10 грн процентів, 703 грн щомісячної комісії та 1 197 грн одноразової комісії. У сумі – 31 830 грн.
Якщо б не було страховки, то платежі становили б: 20 000 грн кредиту, 7 грн процентів, 470 грн щомісячної комісії та 800 грн одноразової комісії. У підсумку – 21 277 грн.
Відповідно хоча страховка дорівнювала «усього» 9 920 грн, проте через неї інші платежі виросли іще на 633 грн. І це за один день! За три роки ця сума становитиме більше 10 тис. грн, а загалом страховка призвела до переплати у сумі більше 20 тис. грн.

На щастя зараз банки уже не вимагають платити таких великих страхових внесків, проте ці платежі не стали менш небезпечними.
Саме тому звичайний кредит під 70 % річних без страховок і є найбільш вигідним на сьогодні.

Для порівняння усіх платежів за кредитами готівкою можна скористатись нашим калькулятором.

 

У якому банку краще взяти гроші в кредит?

Орієнтовний рівень переплати за кредитами готівкою банків за наявності довідки про доходи, станом на 07.11.2017 р.

Кредит онлайн - огляд кредитів готівкою

Параметри кредитування, за якими проводилась оцінка:

Сценарій12345
Сума, грн500010000200003000050000
Строк, місяців612182424

Найнижчу реальну ставку пропонує Кредобанк за програмою рефінансування готівкових кредитів інших банків. Основна вимога – протягом останніх 6 місяців погашати позику без прострочок. Також кредитна історія повинна бути без проблем, вік позичальника – від 21 року, тільки офіційне працевлаштування.

Відносна дешевизна даної позики пояснюється меншим ризиком для банку. Якщо клієнт останні півроку погашав більшу суму на місяць без прострочок, то меншу суму він, скоріше за все, також заплатить. При цьому існує можливість збільшити розмір кредиту під час рефінансування.

Тим у кого немає діючих позик, можна спробувати отримати звичайний кредит готівкою від Кредобанку.

Наступний варіант для позик на суму менше 30 тис. грн – Креді Агріколь, а на 30 тис. грн і більше – ОТП банк. Вимоги до позичальників у них також досить високі, особливо у Креді Агріколь. При цьому максимальна сума готівкового кредиту становить до 300 тис. грн. Для її отримання необхідно мати вік 27 – 60 років, офіційно працювати щонайменше два останніх роки і мати щомісячний дохід більше 25 тис. грн.

Серед банків із високою процентною ставкою слід відзначити Альфа-банк. Він має фіксовану щомісячну комісію залежно від діапазону суми кредиту. На практиці це означає, що позики на 10 тис., 30 тис. або 60 тис. грн є досить дорогими, а на 20 тис. або 50 тис. грн – доволі конкурентними.

Найбільшу переплату стягує банк Форвард.

У підсумку, для рефінансування, а також на суму до 100 тис. грн краще розглянути Кредобанк. На 30 – 300 тис. грн – доцільно спробувати ОТП банк.
Без довідки про доходи при неофіційному працевлаштуванні – Ідея банк або кредитну карту Альфа-банку.

На які моменти потрібно звернути увагу перед тим як оформити кредит готівкою в банку:
• розмір процентної ставки, комісії за видачу кредиту, щомісячної комісії, страховки та наявність інших платежів. Також обов’язково уточніть:
• порядок нарахування цих платежів (від початкової суми, від суми на початок кожного року або місяця і т.п.);
• коли саме потрібно платити;
• штрафні санкції за несвоєчасну оплату;
• способи погашення кредиту та можливі комісії при його погашенні;
• що потрібно буде заплатити при достроковому поверненні кредиту. Саме дострокове погашення є безкоштовним, відповідно до Закону. Проте банк може вимагати оплати страховки або комісії за весь строк кредиту.

Також обов’язково потрібно отримати розрахунок сукупної вартості кредиту.

на початок сторінки

 

Моментальні кредити онлайн

Калькулятор моментальних позик – 25 фінансових компаній.

Користуватися цими позиками потрібно дуже обережно! Висока процентна ставка та короткий термін кредитування призводять до проблем із погашенням для багатьох позичальників.
Через це компанія Google повністю заборонила рекламу таких кредитів на своїх сайтах. Щоправда в Україні деякі організації обходять дану заборону.

Переваги моментальних кредитів:
Швидкий процес розгляду заявки та отримання коштів.
Видача позик навіть на вихідних і вночі.
Довідка про доходи не потрібна взагалі.
Можливість отримати гроші не виходячи із дому.
Позики надаються навіть при наявності проблем із кредитною історією у минулому (на момент звернення у клієнта не повинно бути прострочок).

Недоліки моментальних кредитів:
Дуже високий розмір процентної ставки – до 730 % річних.
Невелика максимальна сума позики.
Короткий термін – як правило, до 30 днів.

Моментальний онлайн кредит доцільно отримувати якщо у Вас є нагальна потреба у невеликій сумі коштів на термін до 30 днів, особливо на вихідних або вночі.

Такі позики надаються двома способами: готівкою у відділенні компанії (вночі отримати неможливо) і на банківську картку (видаються у режимі 24/7).

Для того щоб взяти кредит у відділенні потрібно мати із собою паспорт і код. Процес розгляду заявки та видачі коштів займає, як правило, до 30 хвилин. Найбільші мережі відділень мають ШвидкоГроші, Компаньйон Фінанс і Кешпоінт. Кредити надаються громадянам України у віці 18 років і більше, які мають постійний дохід (у т.ч. неофіційний): заробітна плата, пенсія, соціальна допомога та інше.

Кредит онлайн на карту можна отримати не виходячи із квартири. Для цього необхідно перейти на сайт фінансової компанії та заповнити свої анкетні дані. Деякі організації вимагають надіслати фотографію позичальника із паспортом у руці. Паспорт повинен бути відкритим на першій сторінці.
У більшості випадків рішення приймається до 30 хвилин, іноді – моментально. Водночас, анкети частини позичальників компанії перевіряють вручну протягом робочого дня, що може суттєво подовжити процес.

При позитивному рішенні кошти надходять на банківську картку позичальника. Якщо її немає, карту потрібно отримати у будь-якому українському банку до моменту подачі заявки.

Більшість компаній надають знижки по онлайн кредитам на карту для нових позичальників – які раніше не отримували позик у даній організації. Деякі навіть встановлюють процентну ставку на рівні 3.65 % річних.
У листопаді 2017 року дану ставку (або навіть трішки нижчу) можна було отримати у компаніях Bistrozaim, Moneyveo, CCloan та AlexCredit.

Така щедрість пояснюється досить просто – багато позичальників звертаються за моментальними кредитами повторно. І на другий і наступний рази отримують процентну ставку в розмірі 360 % – 730 % річних.

Найнижчі відсотки при повторному зверненні у листопаді 2017 року пропонували MyCredit, CCloan і Credit365. Водночас за постійної потреби у даних позиках краще оформити кредитну картку.

Для порівняння. Якщо Ви візьмете позику в MyCredit у сумі 3 тис. грн і будете щомісяця її пролонгувати, то протягом року відсотки становитимуть 10 692 грн. За кредитними картами Ви переплатите 680 – 1 490 грн в залежності від банку (з урахуванням усіх платежів: процентів, комісій і страховок). Тобто у 7 – 16 разів менше!

на початок сторінки

 

Основні помилки клієнтів, які заважають отримати кредит онлайн.

1. Невчасне погашення позики. Зіпсувати свою кредитну історію досить легко і багато позичальників не особливо переймаються тим, що прострочили черговий платіж. Особливо коли і так треба платити за багато інших речей.
Звичайно ж, банк почекає, але так само почекає і ваша заявка на наступну позику. Інколи минає два – три роки від дати прострочки до того моменту поки банк знову зможе надати Вам кредит. А деякі установи вносять таких клієнтів до «чорних списків» назавжди.

2. Надання завідомо неправдивої інформації про себе. Це може призвести навіть до кримінальної відповідальності. Особливо у випадку спроби використання підробленого паспорту або для великих сум – навіть довідки про доходи. Якщо Ви намагаєтесь обманути працівників банку – шанси отримати в ньому кредит у майбутньому невеликі. Навіть якщо потім усі документи будуть у повному порядку.

3. Подача заявок на кредит в один і той же банк багато разів. Якщо Вам відмовили – почекайте хоча б один місяць, а бажано навіть більше. Повторні заявки подані протягом 30 днів, ніхто не розглядає – банки класифікують їх як спам.
Немає жодного сенсу зменшувати суму кредиту або звертатись за кредитною карткою після звернення за кредитом готівкою. Якщо працівник банку побачить, що ваших доходів достатньо для меншої суми – він обов’язково про це повідомить. Так само і з кредитними картками. Тому відмова означає, що на даний момент цей банк узагалі не може надати позику.

4. Несерйозне відношення до подачі заявки. Наприклад при вводі номеру телефону або ІПН Ви помилились на одну цифру. Деякі банки можуть прийняти повторну заявку, інші – змусять почекати до 45 днів.
Також іноді молоді батьки заповнюють онлайн заявку, а потім дають грати на своєму смартфоні дітям. У підсумку працівник банку телефонує і чує щось незрозуміле. Звичайно ж повторно на цей номер він дзвонити не буде.
Іще однією розповсюдженою проблемою є подача заявки перед початком роботи, на якій неможливо користуватись мобільним телефоном. Відповідно з Вами не можуть зв’язатись і заявку залишають без розгляду. У цьому випадку краще подавати заявку одразу після закінчення зміни або якщо до її початку залишається принаймні три години.

на початок сторінки

 

Як збільшити свої шанси взяти онлайн кредит

У цьому розділі не наводиться жодних трюків і чарівних прийомів. Ми радимо остерігатись тих, хто такі прийоми пропонує – як правило усе закінчується втратою грошей, сплачених за подачу заявки.

Отже Ви точно вирішили, що потребуєте кредит або кредитну картку. Проте ні для кого не секрет, що відсоток відмов зі сторони банків є доволі високим. Розглянемо детальніше, що потрібно для успішного затвердження вашої заявки.

1. Найлегше отримати кредит тим, хто може без нього обійтись. Ви працюєте на великому підприємстві зі стабільною офіційною зарплатою і не маєте проблем із кредитною історією – банки самі пропонуватимуть Вам позику. А шанси на успіх вашої заявки дорівнюють майже 100 відсоткам. Звичайно ж не треба розраховувати отримати 300 тисяч при мінімальній зарплаті, але із кредитами у межах розумного проблем не буде.

Тому якщо Ви маєте достатньо часу і можливостей – спробуйте влаштуватись на роботу у стабільне підприємство, яке здійснює усі виплати на банківську картку. Для підприємців – покажіть офіційний дохід на своїх рахунках протягом кількох місяців, а бажано – півроку.

2. Звертайтесь за кредитною карткою коли ваш фінансовий стан є найкращим. Не варто чекати виходу в декретну відпустку щоб подавати заявку на кредитку. Навіть якщо її вдасться отримати у декреті – умови будуть набагато гіршими. Теж саме стосується і випадків коли доходи не є постійними.

Водночас потрібно розуміти дві речі, використовуючи дану тактику. По-перше, банк може зменшити ліміт після падіння доходів. Особливо якщо кредитка оформлена у тому ж банку де Ви отримуєте заробітну плату. Про цей момент потрібно спитати заздалегідь. По-друге, необхідно розраховувати на достатні доходи у майбутньому щоб кредитний ліміт можна було погасити.

3. Підготуйте заздалегідь необхідні документи. Їхній перелік доволі простий – паспорт громадянина України, ІПН (ідентифікаційний код) і довідка про доходи. Довідка вимагається не завжди, проте суттєво збільшує шанси на успіх і покращує умови кредитування.

Тим, хто має діючі кредити в інших банках, також можуть знадобитись оригінал кредитного договору та документи, що підтверджують своєчасне погашення позики (квитанції про сплату, виписка по рахунку або довідка).

Якщо десь загубили ІПН – отримати його досить просто у найближчій податковій. Звичайно ж, окрім днів коли бувають великі черги.

Дізнайтесь у бухгалтерії підприємства щодо процедури та тривалості отримання довідки про доходи. Якщо бухгалтерія знаходиться в іншому місті (великі підприємства із відокремленими підрозділами по всій країні) – краще довідку за останні 6 місяців замовити заздалегідь. І потім звернутись до банку як тільки вона прийде.

Також можуть стати у нагоді: виписка із банку щодо руху коштів за рахунком за останні 6 місяців, свідоцтво про право власності на нерухомість або автомобіль. Хоча ці документи не є обов’язковими (окрім деяких кредитних програм), проте вони можуть збільшити ваші шанси.

4. Підготуйтесь до розмови із працівником банку. Потрібно чітко повідомити мету кредиту. При цьому мета повинна бути логічною. Наприклад, якщо Ви вказуєте в анкеті неофіційний дохід у сумі 12 тис. грн на місяць плюс 3 тис. грн офіційно, а хочете взяти кредит готівкою у розмірі 1 тис. грн на купівлю телефону, то виникне багато запитань. І щодо справжнього рівня доходу і щодо реальної цілі кредитування.

Також працівник банку може спитати:
• вашу кредитну історію – скільки позик, у яких банках, чи були прострочки;
• чим займається підприємство, на якому Ви працюєте;
• номер робочого телефону;
• хто проживає із Вами однією сім’єю, де вони працюють і рівень їхніх доходів;

5. Під час розмови із банківським працівником поводьте себе коректно. Навіть у випадку відмови. У жодному разі не треба вживати нецензурні слова або підвищувати голос.

Якщо Ви отримаєте кредит, службовець буде супроводжувати його протягом щонайменше одного року. І навряд чи у нього є велике бажання співпрацювати із «важким» клієнтом.

6. Завжди виконуйте обіцянки. Зокрема, пообіцяли принести довідку до кінця дня – зробіть усе можливе для цього. Така поведінка продемонструє, що Ви – людина слова і будете дотримуватись своїх зобов’язань.

7. Якщо із погашенням позики виникають проблеми – самостійно зверніться до банку та поясніть ситуацію. Вам можуть запропонувати подовження строку користування грошима або інший прийнятний для обох сторін варіант.

Також при даній поведінці, якщо прострочка буде нетривалою – є шанси, що вона не позначиться негативно на кредитній історії.

 

Сподіваємось, що наша інформації стане у нагоді. Якщо у Вас є запитання щодо онлайн кредитів – пишіть на info@finsee.com

З радістю допоможемо!

на початок сторінки

Огляд
Назва
Кредит онлайн - корисна інформація
Автор