Про сайт

Мета нашої роботи

Показати найкращі фінансові продукти.

Для цього ми створили:

  • калькулятори, які демонструють різницю між банками за вашими параметрами;
  • детальний опис умов усіх основних продуктів;
  • порівняння з конкурентами – ключові відмінності між банками.

Ми не отримуємо гроші за огляди банківських послуг. Тому в наших калькуляторах і на сторінках ви знайдете усі найбільші й популярні банки. Банки нам платять виключно за заявки – ми надаємо можливість швидко і зручно замовити той продукт, який вам сподобався.


Мова сайту

Ми пишемо виключно українською.

Є багато російськомовних сайтів даної тематики. Трохи менше тих, які автоматично перекладають свої сторінки з російської на українську. І зовсім мало україномовних.

Це створює замкнене коло: користувачі шукають інформацію російською, оскільки цією мовою більше сайтів і більше інформації. А сайти пишуть російською, оскільки цією мовою шукають користувачі.

Наприклад, інформацію державних органів у Гуглі шукають українською, оскільки у цій сфері інформація українською є кращою.

Тому ми і вирішили зробити свій невеликий вклад у розвиток україномовного інтернету.


Власник сайту

Дмитро Петрина – сторінка на Facebook. До початку своєї роботи над Finsee.com працював протягом 7 років у банківській сфері. Майже весь цей час – у напрямку роздрібних продажів у Unicredit.


Історія створення

Робота над Finsee.com почалася 4 січня 2016 року, а 29 березня сайт нарешті став доступний в інтернеті. На появу першого відвідувача довелося чекати ще 9 днів.

Спочатку весь обсяг сайту становив 20 сторінок про депозити й іпотеку та 3 калькуляторів. Зараз у нас вже більше 2000 сторінок і 10 калькуляторів.

Нас щомісяця відвідують приблизно 180 тисяч унікальних користувачів.


Скарги і пропозиції

Ми намагаємося подавати інформацію коротко і просто. Але не завжди вдається, оскільки тема є досить складною.

Ми відкриті для побажань і ретельно розглядаємо кожну скаргу. Адреса електронної пошти – info@finsee.com.

З повагою,
Команда Finsee.

Догори