Наша мета – підібрати найкращі фінансові продукти

У цьому допомагають:

  1. калькулятори – ви вводите параметри і бачите найдешевші або найкращі варіанти;
  2. детальні огляди основних продуктів – розповідаємо про усі моменти, порівнюємо з конкурентами.

Ми не отримуємо гроші за огляди банківських послуг. Тому в наших калькуляторах і на сторінках ви знайдете усі найбільші й популярні банки.

Банки нам платять виключно за заявки – ми надаємо можливість швидко і зручно замовити той продукт, який вам сподобався.

Ми вважаємо, що, розповівши правду, ми отримаємо більше заявок, ніж приховуючи її. Тому показуємо реальні процентні ставки за кредитами, якими б високими вони не були. Усі адекватні банки поділяють наш підхід. Поки що лише одна фінансова компанія припинила з нами співпрацю через це.


Мова сайту

Ми з самого початку пишемо виключно українською.

Є багато російськомовних сайтів даної тематики. Трохи менше тих, які автоматично перекладають свої сторінки з російської на українську. І зовсім мало україномовних.

Це створює замкнене коло: користувачі шукають інформацію російською, оскільки цією мовою більше сайтів і більше інформації. А сайти пишуть російською, оскільки цією мовою шукають користувачі.

Наприклад, інформацію державних органів у Гуглі шукають українською, оскільки у цій сфері інформація українською є кращою.

Це наш невеликий вклад у розвиток україномовного інтернету.


Власник сайту

Дмитро Петрина – сторінка на Facebook. До початку своєї роботи над Finsee.com працював протягом 7 років у банківській сфері. Майже весь цей час – у напрямку роздрібних продажів у Unicredit.


Історія створення

Робота над Finsee.com почалася 4 січня 2016 року, а 29 березня сайт став доступний користувачам у інтернеті. На появу першого відвідувача довелося чекати ще 9 днів.

Спочатку весь обсяг сайту становив 20 сторінок про депозити й іпотеку та 3 калькуляторів. Зараз у нас вже більше 2000 сторінок і 12 калькуляторів.

Нас щомісяця відвідують приблизно 200 тисяч унікальних користувачів.


Чому нам варто довіряти?

Найкраще дадуть відповідь ті сайти, які знайшли нашу інформацію корисною.

Державне суспільне телебачення наводить посилання саме на наш калькулятор для розрахунку податкової знижки за навчання. Ще раніше це зробили більше 50 університетів країни і декілька десятків районних адміністрацій.

А найпопулярніше фінансове ЗМІ України Мінфін передрукували у себе 80 % нашої статті з оглядом державних облігацій разом з нашим графіком порівняння банків.

Також нам довіряють банки, які уклали прямі договори про надсилання заявок на кредити: Ідея банк, Кредобанк, Кредит Дніпро, Банк Львів, Монобанк (Універсал банк), ОТП Банк, ПриватБанк, Таскомбанк.

Деякі з них досить легко починають співпрацю. Але для більшості банків потрібно роками доводити, що з цим сайтом варто мати справу.


Скарги і пропозиції

Ми намагаємося подавати інформацію коротко і просто. Але не завжди вдається, оскільки тема є досить складною.

Ми відкриті для побажань і ретельно розглядаємо кожну скаргу. Особливо цінною є думка тих, хто вважає наш сайт “посереднім”. Тобто не відмінним і не жахливим. Нам активно надають зворотній зв’язок ті, кому дуже подобається наша інформація (на щастя, їх абсолютна більшість) і ті, кому вона дуже не подобається. Але вкрай рідко ми отримуємо “середні” відгуки.

Важливий момент – ми не можемо виправити “занадто дорогі кредити” або “низькі проценти за депозитами”. Можемо лише показати найкращі пропозиції банків, які є на сьогодні.

Якщо ви є представником банку або уважним клієнтом і помітили, що з часу останнього огляду у ваших продуктах відбулись суттєві зміни – напишіть нам. Дати оглядів є нагорі усіх відповідних сторінок. Найпопулярніші ми моніторимо щодня або раз на тиждень. Але наші можливості не безмежні: менш популярні сторінки можуть оновлюватись значно рідше. Якщо зміни є суттєвими, ми внесемо їх на сайт якомога швидше, не чекаючи на дату наступного оновлення.

Адреса електронної пошти – info@finsee.com.

З повагою,
Команда Finsee.

Догори