11.05.2016

Про сайт

Яка мета створення сайту?

Надати можливість легко порівняти банківські послуги завдяки калькуляторам, що враховують усі платежі.

Також сторінки про окремі продукти мають два важливих розділи:

  • детальний опис умов, що дозволяє зрозуміти за рахунок чого банки можуть компенсувати кредитні ставки “0.01 % річних” і
  • “порівняння з конкурентами” для того щоб допомогти розібратись з відмінностями між пропозиціями різних банків.

Проект постійно розвивається і вдосконалюється.

 

Хто є власником сайту?

Засновник сайту – Дмитро Петрина, сторінка на Facebook. До початку своєї роботи над Finsee.com працював протягом 7 років у банківській сфері. Майже весь цей час – у напрямку роздрібних продажів у Unicredit.

 

Як цей проект розвивася?

Робота над створенням Finsee.com почалася 4 січня 2016 року, а 29 березня сайт нарешті став доступний в інтернеті. На появу першого відвідувача довелося чекати ще 9 днів 🙂

Спочатку весь обсяг Finsee.com складався десь із 20 сторінок про депозити та іпотеку та 3 калькуляторів. Зараз сторінок вже майже 500, плюс у серпні 2016 додався калькулятор кредитів готівкою та кредитних карток.

Усього за перший рік відвідуваність сайту зросла із 0.2 тис. до 50.4 тис. користувачів на місяць.

 

Що далі?

Звичайно ж, у нас є ряд планів. Проте на початку розвитку проекту вони так часто змінюються, що немає жодного сенсу їх оприлюднювати. Наприклад, великим сюрпризом стало те, що найпопулярнішою сторінкою сайту є “Тепла оселя”, створення якої спочатку не планувалось. А популярності їй додало закінчення коштів у держбюджеті на реалізацію цієї програми.

Тому ми відкриті для побажань користувачів щодо інформації, яку вони хотіли б у нас знайти або сторінок, що потребують вдосконалення. Адреса електронної пошти – info@finsee.com.

 

З повагою,
Команда Finsee.