Розрахунковий рахунок 2022: калькулятор тарифів, детальний огляд банків

Дата огляду: 18.02.2022

Калькулятор РКО

Переглянути детальну інформацію про калькулятор


Огляд тарифів на РКО

Для перегляду детальних умов і порівняння з конкурентами натисніть на назві банку.

Ідея банк

Банк пропонує найкращі ціни за більшістю операцій серед конкурентів, має ліміт безкоштовного зняття коштів в банкоматі (до 49.9 тис. грн) та безкоштовних переказів. Водночас він поступається основним конкурентам за технологічністю.

ОТП банк

За деякими операціями ОТП є дорожчим за Ідея банк, проте має мобільний додаток, що дозволяє відкривати рахунок без візитів до банку.

Креді Агріколь 

Продукти від банку Креді Агріколь підійдуть для частого переказу грошей до інших банків та зняття коштів за кордоном. Проте за іншими операціями банк встановив досить високу ціну. Також він не має мобільного додатку.

ПриватБанк

Пропонує середньоринкові тарифи за основними операціями, мобільний додаток для ФОП та знижки для ІТ спеціалістів. Проте клієнти скаржаться на відсутність багатьох функцій в мобільній версії банку. Тому користування інтернет-банкінгом залишається більш зручною альтернативою.

Приватбанк є найдешевшим банком для продажу валюти на міжбанку, однак досить дорогим для платіжних доручень в інші банки та зняття готівки закордоном.

Кредобанк

Кредобанк має середньоринкові пропозиції за більшістю операцій. Водночас зняття готівки в Україні є одним із найдешевших, а закордоном – одним із найдорожчих.

Банк також має свій мобільний додаток для підприємців, проте його функціонал обмежений.

Райффайзен банк

Пропозиція банку краще всього підійде для зняття готівки закордоном. Також при виконанні певних умов клієнт звільняється від сплати щомісячного обслуговування карти та рахунку.

ПУМБ

Банк має пропозицію, що передбачає знижені ціні на операції для програмістів.

ПУМБ пропонує мобільний додаток для представників бізнесу, проте з обмеженим функціоналом.

Загальна вартість операцій є середньою на ринку.

Альфа-банк

Банк не відрізняється кращими тарифами серед конкурентів, проте має мобільний додаток для ФОП та юридичних осіб через який можливо подати документи до наглядових органів та відправити платежі до бюджету. Також є вигідним за умови значних сум продажу валюти на міжбанку.

Укрсиббанк

Встановив досить високу ціну за більшістю операцій. Кращими умовами можуть скористатись ІТ підприємці для яких передбачені знижки за пакетом послуг.

ПроКредит банк

Абонплата і комісія за зняття готівки є найдорожчими на ринку. Водночас усі безготівкові платежі по Україні є безкоштовними.

на початок сторінки


Онлайн заявка на кредит

Заповніть заявку, оберіть від 1 до 10 банків та отримайте рішення протягом робочого дня. Це суттєво економить Ваш час, звільняючи від дзвінків та надання інформації у ті банки, які точно не видадуть кредит.

Заявка на кредит - 10 банків

Крок 1 із 3 – вкажіть загальні дані

Заявка є безкоштовною.

Продовжіть заповнення заявки:

у заявці є помилки у наступних полях: Виправіть їх, будь ласка

на початок сторінки

Огляд
Назва
Розрахунковий рахунок для підприємців
Автор
Догори