Топ телефони 2022: віджет підбору

Увага! Дані у віджеті – станом на 23.02.2022.

  1. Оберіть найважливіше для вас: фото, швидкість, батарея…
  2. Застосуйте фільтри за потреби
  3. Подивіться результат

Часті питання

Віджет підбору не працює.
Можливі причини:
1. У вашому браузері вимкнено Javascript. Спробуйте, будь ласка, інший браузер або увімкніть Javascript.
2. Якщо це не допомагає – можливо ви вже тривалий час не оновлювали свої браузери. Віджет повинен працювати у Chrome версії 45 і вище (вересень 2015 року) і Safari версії 13 і вище (вересень 2019 року). Усі браузери, оновлені з 2020 року, повинні працювати без проблем.

Чому так мало виробників телефонів?
Ми вказуємо лише ті моделі, які офіційно продаються в Україні. На жаль, їх дійсно небагато. При цьому, ми вирішили не включати телефони Huawei через їхні проблеми з сервісами Google.

Чому в топі часто зустрічаються Apple і Samsung? Вони заплатили за розміщення?
Ні, причина банальніша. Лише Apple і Samsung офіційно імпортують в Україну всі свої флагманські моделі. На жаль, Xiaomi ще й досі не привезли Mi 11 Ultra, а Oppo – свою найкращу модель Find X3 Pro.

Я вважаю кращою одну марку, а ви – іншу. Ваш рейтинг несправедливий.
Це найбільша проблема усіх рейтингів. Ми ретельно працюємо над алгоритмом, але не можемо одночасно задовольнити і фанатів Apple, і Samsung, і Xiaomi й усіх інших брендів. Хтось за рейтингом в одній ситуації опиняється вище, хтось нижче. Якщо ви вже обрали для себе один бренд – ви можете просто відфільтрувати результати за ним.

Хто вам платить?
Магазини. Якщо ви перейдете за посиланням у нашому віджеті й купите телефон. Відповідно, нам все одно яку саме марку ви обрали, головне факт покупки. Тому ми можемо рекомендувати саме ті марки, які вважаємо найкращими у тій чи іншій ситуації.

У мене є додаткові питання. Куди я можу звернутися?
Напишіть будь ласка на info@finsee.com

Догори