09.01.2020

Кредит на житло 2020 – онлайн заявка, калькулятор – вторинний ринок – 6 банків

Дата оновлення: 09.01.2020 року.

Калькулятор кредитів на купівлю нерухомості на вторинному ринку (тобто тих, які побудовані в минулих роках або будівництво яких вже завершено в цьому році).

Якщо Ви бажаєте отримати кредит на рефінансування наявної заборгованості, ремонт, реконструкцію або інші цілі – скористайтесь калькулятором кредитів під заставу нерухомості.

Основні розділи:

  • Калькулятор – розрахунок щомісячного платежу та реальної процентної ставки – 6 банків;
  • Онлайн заявка – кредит на житло;
  • Інформація про калькулятор.

Калькулятор може завантажуватись до 30 секунд при повільному з’єднанні. Він повинен з’явитись під даним абзацом. Якщо цього не відбулось – будь-ласка, натисніть “перезавантажити сторінку” або F5. Коли не допомагає – інструкція.

 

на початок сторінки


Заявка на кредит

 

Онлайн заявка на кредит - 10 банків

Крок 1 із 3 – вкажіть загальні дані

Подача заявки є безкоштовною.

на початок сторінки

 


Детальні умови банків:

Креді Агріколь, Кредобанк, Банк Львів, Ощадбанк, ПриватБанк, Укргазбанк.

 

Калькулятор оцінює щомісячний платіж і реальну процентну ставку за кредитом на перший рік (суму всіх переплат поділену на середньорічну заборгованість). При цьому переплатою не вважаються ті витрати, які необхідно здійснити для купівлі нерухомості (наприклад, нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу). А лише витрати повʼязані з кредитуванням (наприклад, нотаріальне посвідчення договору іпотеки).

Комісії та страхові платежі можна оцінити точно, а інші одноразові витрати оцінені приблизно (за тарифами міста Києва, оскільки на нього приходиться левова частка іпотечних кредитів). Плата за експертну оцінку та посвідчення договору іпотеки буде відрізнятись в залежності від регіону та обʼєкту нерухомості.

Всі банки, окрім Ощадбанку та Укргазбанку, запровадили плаваючі процентні ставки. Відповідно, після перегляду ставки, платежі за кредитом можуть як зменшитись так і зрости.

 

Параметри калькулятора та визначення термінів:

Вартість нерухомості – ціна продажу квартири або будинку, який Ви плануєте придбати в кредит.

Сума кредиту – сума коштів, якої Вам не вистачає для повного розрахунку з покупцем. Банки встановлюють обмеження на співвідношення між сумою кредиту та вартістю застави. Якщо Ви бажаєте отримати в кредит більше ніж 50% від ціни нерухомості – кількість пропозицій буде обмежена. Також банки встановлюють мінімальну суму іпотечного кредиту, яка може досягати 250 тис. грн.

Строк – за скільки років Ви плануєте погасити кредит. Всі банки встановлюють максимальний строк у 20 років. При цьому Ви завжди можете погасити кредит достроково без сплати комісій, оскільки це право гарантує Закон України “Про захист прав споживачів”.

Графіки погашення:

  • ануїтет – щомісячна сума платежу (тіло кредиту плюс відсотки) є однаковою на весь період кредиту, якщо не змінюється процентна ставка. Тільки сума платежу за останній місяць буде відрізнятись. Перевага – менший платіж на початковій стадії кредиту. Недолік – загальна сума переплати буде вищою;
  • стандартний – щомісячна сума платежу за тілом кредиту буде однаковою протягом всього строку. Водночас, сума відсотків буде поступово зменшуватись. Перевага – менша переплата за кредитом. Недолік – сума платежів на початку строку буде вищою.

Участь у програмах лояльності – деякі банки надають знижки до процентної ставки та/або одноразової комісії при виконанні певних умов (як правило, для власників зарплатних карток відповідного банку). Якщо Ви відповідаєте вказаним вимогам отримання знижки – відмітьте поле біля назви банку і калькулятор врахує відповідну знижку.

Показати детальні платежі – показує складові реальної процентної ставки: номінальну ставку банку, комісію за видачу кредиту, річний страховий платіж (за страхування квартири / будинку, життя та від нещасного випадку, якщо таке страхування є обов’язковим) та інші одноразові витрати.

Щомісячний платіж (ануїтет) – сума коштів яку Ви сплачуватимете щомісяця до настання однієї з умов: перегляд процентної ставки, дострокове погашення тіла кредиту (деякі банки при цьому не змінюють суму платежу) або до останнього місяця строку кредитування. Через особливості розрахунку ануїтету, в останній місяць платіж буде завжди відрізнятись від попередніх місяців.

Платіж, перший місяць (стандартний графік) – сума коштів, яку Вам потрібно буде сплатити протягом першого місяця кредитування. Надалі ця сума зменшуватиметься до кінця строку кредитування окрім випадків коли, в результаті перегляду процентної ставки, сума відсотків збільшиться. Також іноді кількість днів у місяці для сплати відсотків може коливатись від 28 до 35. Відповідно платіж в наступному місяці може перевищувати платіж у попередньому.

на початок сторінки

Огляд
Назва
Умови кредитів на придбання нерухомості
Автор